Atrakcje wodne w strefie ciszy

Niezapomniane wrażenia z urlopu

Atrakcje wodne to jeden z najważniejszych punktów programu podczas wakacji. Doskonałą rozrywką dla osób wypoczywających w strefie ciszy jest elektryczna deska do surfingu. Kymera to nowoczesna deska do pływania, stworzona została po to, aby każdemu dać możliwość świetnej zabawy. Jest doskonała dla dorosłych i dla młodzieży, spełnia oczekiwania zarówno osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tego typu sportami, jak i również tych, którzy niejednego już próbowali. Kymera umożliwia szybkie przemieszczanie się, dostarczając równocześnie niesamowitych wrażeń pływania.

Kymera to elektryczny skuter do pływania, który dostarcza doskonałej zabawy zarówno dorosłym, jak i młodzieży, a przy tym jest znacznie bardziej praktyczna niż klasyczny skuter. Zapewnia świetne atrakcje wodne dla osób lubiących aktywny wypoczynek. Kymera to minimum kosztów i kłopotów, które wiążą się z powszechnymi urządzeniami pływającymi. Dzięki wadze 21 kg ten nowoczesny skuter jest łatwy w transporcie. Może być z łatwością przetransportowany przez jedną osobę, bez konieczności użycia rampy. Kymera posiada wyciąganą baterię o wadze 11 kg, którą łatwo można wyciągnąć i naładować – czas ładowania to tylko 2 godziny. Jeśli zechcesz cieszyć się zabawą bez przerwy, możesz wyposażyć się w dodatkową baterię na zapas.

Atrakcje wodne w strefie ciszy

Atrakcje wodne – Kymera a strefa ciszy

Nie wszystkie atrakcje wodne można wykorzystywać podczas wypoczynku w danym rejonie plaży, jeśli dany obszar oznaczony jest jako mieszczący się w strefie ciszy, oznacza to, że nie można na nim emitować hałasu powyżej 45 dB – obejmuje to właściwie wszystkie jednostki napędzane silnikami spalinowymi. Pamiętać trzeba, że obszar ten, w zależności od kategorii, może obejmować nie tylko akwen wodny, ale i teren 500 m pasa wokół linii brzegu. Za przekroczenie zakazu możemy otrzymać mandat w wysokości 500 zł. Pamiętać trzeba, że w tym obszarze nie wolno hałasować nie tylko motorówkami czy silnikami samochodów – trzeba również uważać na zbyt głośno grające urządzenia takie jak radio czy sprzęt grający.

Kymera to nowoczesny, ekologiczny skuter, który z powodzeniem może być użytkowany jako atrakcje wodne w strefie ciszy – cicha praca tej deski do pływania, emitująca hałas nieprzekraczający 41 dB, umożliwia korzystanie z niej również na wodach objętych tym ograniczeniem. Skuter Kymera wyposażony jest w ekologiczny silnik elektryczny, który nie powoduje hałasu charakterystycznego dla tradycyjnych skuterów napędzanych silnikami spalinowymi.

Kymera