Deska elektryczna do pływania – parametry

Deska wodna na baterię marki Kymera to wyjątkowy produkt stworzony z myślą o ratownikach, pasjonatach aktywnego wypoczynku nad wodą oraz wszystkich innych osobach szukających niezapomnianych wrażeń. Dzięki niej odkryjcie zupełnie nowy rodzaj rozrywki.

Podstawowe parametry techniczne:

– wymiary: 207 cm x 82 cm x 30 cm
– waga korpusu bez baterii: 21 kg
– maksymalna waga pływającego: 100 kg
– prędkość: 35 km/h ( użytkownik 70 kg)
– bateria litowa: 30 Ah, waga 11 kg
– czas ładowania: 2 godziny (prąd 18 A)
– wskaźnik poziomu baterii
– poziom hałasu: poniżej 41dB
– silnik elektryczny: 4,5 kW (6 KM)
– gwarancja 1 rok

Dostępne kolory: żółty, zielony, pomarańczowy, czerwony.

Po wyczerpaniu baterii, urządzenie automatycznie przełącza się w tryb „rezerwy mocy” – 5 km/h (20 minut), na którym trzeba dopłynąć do brzegu.

Zestaw – deska, bateria, pokrowiec, ładowarka.

deska na baterię

Elektryczna deska do pływania i jej możliwości.

Deska elektryczna do pływania została stworzona aby dać każdemu możliwość zabawy w wodzie bez zbędnych kłopotów i kosztów związanych z dotychczasowymi urządzeniami pływającymi. Koszt paliwa, holowanie, uruchomienie i przechowywanie to tylko kilka z przeciwności które powstrzymuje większość ludzi od uprawiania sportów wodnych. Elektryczna deska do pływania, przy wadze 21 kg jest łatwa w transporcie już przy użyciu większości aut kompaktowych. Kymera może być przewieziona nad wodę przez jedynie jedną osobę bez konieczności użycia rampy. Jest to deska na baterię którą łatwo wyjąć i po pływaniu naładować. Chcąc cieszyć się zabawą bez przerwy można mieć dwie lub więcej baterii na zapas. Wymiana jest prosta i szybka.

Deska elektryczna do pływania nie wymaga żadnych uprawnień do użytkowania jej na wodzie. Rozpędza się do 35 km/h (użytkownik o wadze 70 kg), biorąc pod uwagę że twarz znajduje się tuż nad wodą, daje niezapomniane wrażenia z pływania. Jest to świetny sprzęt dla dorosłych jak również dla młodzieży. Po prostu świetna zabawa dla całej rodziny. Każdy już od pierwszej chwili umie na niej pływać – wystarczy się na niej położyć i wcisnąć „gaz”. Deska na baterię z silnikiem elektrycznym, jako że jest ekologiczna, sprawdza się doskonale na jeziorach objętych strefą ciszy.

deska elektryczna