Deska elektryczna do pływania – parametry

Deska wodna na baterię marki Kymera to wyjątkowy produkt stworzony z myślą o ratownikach, pasjonatach aktywnego wypoczynku nad wodą oraz wszystkich innych osobach szukających niezapomnianych wrażeń. Dzięki niej odkryjcie zupełnie nowy rodzaj rozrywki. To wszystko dzięki charakterystycznej konstrukcji, w której zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Poznajcie naszą elektryczną deskę do pływania:

– wymiary: 207 cm x 82 cm x 30 cm
– waga korpusu bez baterii: 21 kg
– maksymalna waga pływającego: 100 kg
– prędkość: 35 km/h ( użytkownik 70 kg)
– bateria litowa: 30 Ah, waga 11 kg
– czas ładowania: 2 godziny (prąd 18 A)
– wskaźnik poziomu baterii
– poziom hałasu: poniżej 41dB
– silnik elektryczny: 4,5 kW (6 KM)
– gwarancja 1 rok

Dostępne kolory: biały, żółty, zielony, różowy, pomarańczowy, czerwony.

Deska elektryczna do pływania nie wymaga żadnych licencji ani rejestracji.

Po wyczerpaniu baterii, urządzenie automatycznie przełącza się w tryb “rezerwy mocy” – 5 km/h (20 minut), na którym trzeba dopłynąć do brzegu.

Zestaw – deska, bateria, pokrowiec, ładowarka.

deska na baterię

Elektryczna deska do pływania – Odkryj jej niesamowite możliwości

Deska elektryczna do pływania została stworzona aby dać każdemu możliwość zabawy w wodzie bez zbędnych kłopotów i kosztów związanych z dotychczasowymi urządzeniami pływającymi. Koszt paliwa, holowanie, uruchomienie i przechowywanie to tylko kilka z przeciwności które powstrzymuje większość ludzi od uprawiania sportów wodnych. Elektryczna deska do pływania, przy wadze 21 kg jest łatwa w transporcie już przy użyciu większości aut kompaktowych. Kymera może być przewieziona nad wodę przez jedynie jedną osobę bez konieczności użycia rampy. Jest to deska na baterię którą łatwo wyjąć i po pływaniu naładować. Chcąc cieszyć się zabawą bez przerwy można mieć dwie lub więcej baterii na zapas. Wymiana jest prosta i szybka.

Deska elektryczna do pływania nie wymaga żadnych uprawnień do użytkowania jej na wodzie. Rozpędza się do 35 km/h, biorąc pod uwagę że twarz znajduje się tuż nad wodą, daje niezapomniane wrażenia z pływania. Jest to świetny sprzęt dla dorosłych jak również dla młodzieży. Po prostu świetna zabawa dla całej rodziny. Każdy już od pierwszej chwili umie na niej pływać – wystarczy się na niej położyć i wcisnąć „gaz”. Deska na baterię z silnikiem elektrycznym, jako że jest ekologiczna i nie powoduje hałasu jak silniki spalinowe, sprawdza się doskonale na jeziorach objętych strefą ciszy. Zastosowania użytkowe deski elektrycznej do pływania ogranicza tylko nasza wyobraźnia. Dzięki temu że jest to deska na baterię daje dużą niezależność w wyborze akwenu wodnego. Może być stosowana jako asekuracja np. przez instruktora dla poprawy bezpieczeństwa uczących się różnych sportów na wodzie lub pomoc dla ratownika strzegącego kąpieliska.

deska elektryczna